http://themes.wordpress.net/

http://www.oyyla.com/page/5/search/w...ema,wp%20theme

http://www.wordpress-tr.com/kategori/temalar/

http://www.wptr.net/

http://www.cssimbenim.com/kategori/wordpress-temalari/

http://www.sitebir.org/3-kolon-wordpress-temalari.html

http://www.livetr.org/dilectio-wordpress-temasi-turkce/

http://temaindir.net/wordpress-temal...-temalari.html

http://mahmutabi.livejournal.com/15583.html

http://www.cssimbenim.com/fluid-solu...dpress-temasi/

83 güzel Wordpress teması - www.smashingmagazine.com

Sade Wordpress temaları - www.plaintxt.org

Tema Canavarı - www.templatemonster.com

Çeşitli temalar - www.fahlstad.se

980+ Wordpress teması - www.emilyrobbins.com

10 yeni, şık Wordpress teması - www.smashingmagazine.com

En iyi Wordpress temaları - www.clazh.com (Bölümler halinde)

WP tasarımları - www.wp-design.org

Kişisel seçimler - www.silentbits.com (Bölümler halinde)

WordPress 1.5 Tema Yarışması Kazananları - www.alexking.org

NDesign-Studio’dan temalar - www.ndesign-studio.com

70 Beğenilmiş tema - www.writerspace.net

Pink for October temaları - www.5thirtyone.com

980 ücretsiz Wordpress teması -http://romaniannewsy.blogspot.com

Bedava WP temaları - www.darjanpanic.com

Güncel Wordpress temaları - www.beccary.com

En çok indirilen 49 Wordpress teması - www.hongkiat.com

Top 10 Wordpress teması - by www.siteplane.com

En iyi WP temaları - www.michaelsync.net

Geeks Make Me Hot - www.geeksmakemehot.com

http://me.mywebsight.ws/web/wpthemes

iKram Zidane tasarımları - www.ikram-zidane.com

50 ücretsiz tema - www.whenpenguinsattack.com

Romow - www.romow.com

Wordpress temaları - www.lesliefranke.com

Un Matched Themes - www.unmatchedthemes.com

Kaushal Sheth - www.kaushalsheth.com/themes

Wordpress Themes ZA - http://wordpressthemes.co.za

BlogFlux - http://themes.blogflux.com/wordpress

WP Designer - www.wpdesigner.com

WP Bpard - www.wpboard.com/themes

Templates Browser - www.templatesbrowser.com

ThemeVibes - http://board.themevibes.com

GFX Edit - www.gfxedit.com

WP Skins - www.wpskins.org

www.writerspace.net

Rockin Themes - www.rockinthemes.com

OS Skins - www.osskins.com

Wordpress - CN - http://codex.wordpress.org.cn

Themesbase - www.themesbase.com

Wordpress Temaları - www.weblogtoolscollection.com

http://www.johntp.com/wp-skins

Wordpress Loser - www.wordpressloser.com

Performancing Themes - http://themes.performancing.com

Forumer - http://themes.forumer.it

WP Theme Gallery - www.wpthemegallery.com

Wordpress WOW - www.wordpresswow.com

WP Theme Park - http://wpthemepark.com/themes

Micfo - www.micfo.com/free-wordpress-theme

Skins for WP - www.skinsforwp.co

www.classthemesbest100.com

Wordpress Theme - http://www.wordpresstheme.com

Best WordPress Themes - http://bestwordpressthemes.blogspot.com

WP Themes Free - http://www.wpthemesfree.com